Gabinet kosmetyczny


Oczyszczanie Twarzy
 • podstawowe oczyszczanie twarzy
 • oczyszczanie twarzy połączone z mikrodermabrazją (piaskowanie)
 • oczyszczanie twarzy plus mikrodermabrazja plus aromaterapia
 • oczyszczanie twarzy plus mikrodermabrazja plus ultradźwięki (kawitacja)


Wykorzystując ultradźwięki w kosmetyce możemy przeprowadzić wiele zabiegów spowalniających proces starzenie się skóry bez żadnego uszczerbku na zdrowiu, pojawienia się reakcji alergicznych, bólu, zasinień, czy okresu rekonwalescencji. Terapia ultradźwiękami jest nieinwazyjna, całkowicie bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność podnosi jakość zabiegów oraz potęguje zadziałanie substancji aktywnych. Peeling ultradźwiękowy lub kawitacja ultradźwiękowa to nowy sposób głębokiego oczyszczania skóry, który jest absolutnie nieinwazyjny i może być stosowany nawet na najbardziej wrażliwej skórze. Rezultatem jest natychmiastowe oczyszczenie z efektem wygładzającym, jak również dokładne przygotowanie skóry na lepszą penetrację składnikami aktywnymi. Ultradźwięki, a przede wszystkim wywoływany przez nie efekt tak zwana jonoforeza to relaksujący i korzystny sposób głębokiego wtłaczania aktywnych substancji zawartych w kosmetykach.
 
Zastosowanie: wygładzanie zmarszczek, cellulit, masaż, wtłaczanie preparatów - sonoforeza, oczyszczanie (kawitacja).


Oczyszczanie dermatologiczne 
(podstawowe plus mikrodermabrazja plus mezoterapia - podawanie pod skórę substancji likwidujących problemy trądzikowe)
 
NOWOŚĆ - oczyszczanie bezbolesne

Pedicure – kosmetyczny i leczniczy
Pedicure jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w salonie. Czystość i higiena podczas zabiegu zapewnia klientom komfort i bezpieczeństwo.
Ten zabieg różni się tym, od tradycyjnego domowego pedicure tym, że efekt gładkich pięt, jak i całych spodów stóp osiągamy dzięki frezarce. Jest to znacznie bardziej skutecznie niż szorowanie stóp pumeksem. (więcej)
 

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest rodzajem mechanicznego peelingu z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej. (więcej)

Manicure japoński
Manicure japoński jest zalecany na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg japońskiego manicure’u jest odpowiedni dla obu płci, ponieważ jego efekty nie są „aż tak” widoczne dla laików. (więcej)
 

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy
 • zabieg intensywnie nawilżający
 • zabieg antystresowy i dotleniający
 • specjalny zabieg antystresowy dla mężczyzn
 • zabieg dla skór tłustych tłustych zanieczyszczeniami antystresowy i dotleniający
 • zabieg rozjaśniający dla skóry z przebarwieniami (specjalizacja gabinetu)
 • zabieg dla cery naczyniowej, wrażliwej z popękanymi naczyniami (specjalizacja gabinetu)
 • zabieg antystarzeniowy
 
 
Przedłużanie rzęs
 
Przedłużanie rzęs jest obecnie jednym z najczęściej, a także najchętniej przez kobiety wybieranym zabiegiem kosmetycznym. Kierują się one nie tylko modą, ale także względami praktycznymi. Oczy po takim zabiegu, nie tylko stają się optycznie większe, a spojrzenie przykuwa uwagę, a makijaż oczu staje się o wiele łatwiejszy i trwalszy. (więcej)


Zabiegi na okolicę oczu

Zabiegi te są specjalnością naszego gabinetu i dzielimy je w zależności od tego jakie korzyści chcemy osiągnąć na:
- przeciwobrzękowe
- przeciwzmarszczkowe.

Każdy z tych zabiegów poprzedzony jest drenażem limfatycznym poprawiającym jakość wykonywanego zabiegu. Współpracujemy z firmami: Matiz, Germaine-Cappucini, Thalgo, SVR, Bioderma,General Topics.

„ Piękno jest w Tobie, my je tylko podkreślamy ”

 

 
likwidacja tkanki tłuszczowej - LIPOCRYO, usuwanie cellulitu, rozstępów - VELA SHAPE, usuwanie blizn potrądzikowych - FRAXEL LASER, usuwanie owłosienia - LASER LIGHTSHEER DUET, tatuaż, makijaż permanentny, korekcja zmarszczek, korekcja ust, laserowe zamykanie naczyń IPL - Aurora (ELOS), usuwanie przebarwień IPL - Aurora (ELOS), Cosmelan, mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi medyczne (dermabrazja), fotoodmładzanie - IPL Aurora (ELOS), wypadanie włosów, trichogram, trichoscan, nadpotliwość, wypełniacze (Surgilips, Surgiderm, Evolence), Botox, alergolog, immunoterapia swoista (odczulanie), zabiegi kosmetyczne, gabinet kosmetyczny, ultradźwięki (kawitacja), sonoforeza, dermatologia estetyczna, laser CO2 ultrapuls, zabieg pielęgnacyjny twarzy - ACCURA, SPA DLA WŁOSÓW - SAUNA NA WŁOSY, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA